Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Henryszew

Henryszew, mazowieckie

  • 250 740 zł
  • 1 194 m²
  • 210 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Popła...

Skontaktuj się

Działka Henryszew

Henryszew, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

250 740 zł

1 194 m²

210 zł/m²

Działka Henryszew

Zaktualizowane: 13 maja 2026

250 740 zł 1 194 m² 210 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 250 740 zł (210 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: 1 194 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 45m; szerokość: 27m
  • Źródło: biuro nieruchomości: KUBIAK NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3909/1989/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka położona w Henryszewie. Dobre wymiary, spokojna okolica. Teren jest objęty MPZP i przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą. Media miejskie dostępne w ulicy gminnej. Obszar składa się z dwudziestu trzech działek budowlanych o pow. 1194m2.

Zapraszam na prezentację. (...)

Agent

Małgorzata Popławska

883 703...

883 703 602

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Popławska

883 703...

883 703 602

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości